ahmad
بازاریابیدیجیتال مارکتینگ

۱۰ نکته برای افزایش نرخ تبدیل خود در بازاریابی دیجیتال

۱۰ نکته برای افزایش نرخ تبدیل خود در بازاریابی دیجیتال

۱۰ نکته برای افزایش نرخ تبدیل خود در بازاریابی دیجیتال
۱۰ نکته برای افزایش نرخ تبدیل خود در بازاریابی دیجیتال

  ۱۰ نکته برای افزایش نرخ تبدیل خود در بازاریابی دیجیتال که تبدیل تقریباً مقدس بازاریابی دیجیتال است ، هدف آرمانگرایانه ای که همه ما در جستجوی آن هستیم ، اما تنها بهترین نتیجه است. افزایش نرخ تبدیل شما برای افزایش بازده سرمایه گذاری و استفاده از بودجه بازاریابی دیجیتال خود بسیار اساسی است.

خوشبختانه ، ما به طور مداوم اطلاعات بیشتری در مورد چگونگی تبدیل بیشتر به شما داده می شود. امروز می خواهم ۱۰ نکته را برای افزایش نرخ تبدیل خود در بازاریابی دیجیتال به شما ارائه دهم و به شما بگویم چه موقع و چگونه می توانید از آنها برای بهینه سازی نتایج استفاده کنید.

کشف مهم معیارهای بازاریابی دیجیتال شما باید بدانید! اینجا را کلیک کنید تا کتاب الکترونیکی رایگان ما را تجزیه کنید که این ۱۳۰ معیار از جمله فیلم ، رسانه های اجتماعی و تحلیلی SEM را تجزیه می کند.

نرخ تبدیل

۱۰ ایده برنده برای بهبود نرخ تبدیل آنلاین خود

۱) مانند فردا امتحان کنید

اگر می خواهید تبدیل کنید ، باید علمی ترین خودتان را حفر کنید و به کار خود برسید. به هر عنصر کمپین خود و تغییرات احتمالی آنها بیاندیشید: موضوعات ایمیل ، تصاویر ، کپی ها و غیره. سپس آنها را با آزمایش های A / B و A / B / C آزمایش های دقیق و کنترل شده انجام دهید. با کمی دقت و قوام ، شما قادر خواهید بود تلاش های دیجیتال مارکتینگ خود را بیشتر و مؤثرتر کنید.

۲) از نقشه های گرما استفاده کنید

نقشه های گرما به شما امکان می دهند هنگام مرور از طریق صفحه خود ، با جزئیات بیشتر در مورد رفتار کاربران خود مطلع شوید. به کدام عناصر بیشترین توجه را دارند؟ آنها از صفحه شما خسته می شوند؟ آیا آنها به طور سیستماتیک دکمه CTA شما را نادیده می گیرند؟ اطلاعات قدرت است!

۳) فرم های خود را بهینه کنید

برای موفقیت ، هر استراتژی تبدیل نیاز به تکیه بر یک کمپین تولید سرب مستحکم دارد . در بسیاری از موارد ، این شامل پر کردن نوعی فرم است.

شما ممکن است فکر کنید که طراحی یک فرم ساده و واضح است ، اما نمی توانید اشتباه تر کنید! تعداد فیلدها ، عبارت دکمه ، رنگ ها ،… اینها فقط برخی از عناصر مورد نیاز برای بهینه سازی و مطالعه برای رسیدن به بهترین نتیجه هستند. فراموش نکنید که برخی از فیلترهای اتوماتیک را در اختیار داشته باشید تا اطمینان حاصل کنید که داده هایی که به شما داده می شود معتبر و واقعی هستند. کیفیت قبل از کمیت!

۴) تماس با خود را تا حد امکان آسان کنید

آیا می خواهید کاربران با شما ارتباط برقرار کنند؟ آن را تا حد امکان برای آنها آسان کنید. هر شخص ترجیحات ارتباطی خود را دارد و آنچه ممکن است برای بعضی ساده و شهود باشد ، ممکن است برای دیگران بسیار ناامید کننده باشد. برای اطمینان از دسترسی هر چه بیشتر کاربران در دسترس ، از طریق انواع کانالهای ارتباطی در دسترس باشید: از طریق تلفن ، فرم ، گپ و غیره.

۵) فراخوانی های واضح برای اقدام را درج کنید

فراخوانی برای اقدام یکی از مهمترین عناصر در بازاریابی دیجیتال است ، زیرا اغلب متقاعد کردن کاربران برای انجام عملی که می خواهیم آنها را متقاعد کند ، بر عهده آنهاست. برای بهبود داده های تبدیل خود ، باید پیوندها ، تصاویر و انیمیشن هایی را درج کنید که به طور موثر مردم را به تبدیل تبدیل می کند. و البته ، برای اطمینان از کارایی آنها ، انجام تست های A / B را فراموش نکنید.

۶) ایجاد جوامع

اگر می خواهید در درازمدت تبدیل کنید ، باید اعتماد کاربران خود را جلب کنید. جوامع یک راه عالی برای انجام این کار هستند. با آنها ، مشتریان بالقوه شما قادر به ایجاد رابطه بلند مدت با برند شما خواهند بود. علاوه بر این ، این استراتژی همچنین به ایجاد محتوای تولید شده توسط کاربر کمک می کند.

۷) در رسانه های اجتماعی حضور داشته باشید

شبکه های اجتماعی یک قطعه اساسی در هر استراتژی بازاریابی آنلاین است ، اما اگر قصد داشتن یک برنامه محتوا و یک استراتژی منسجم را ندارید ، هیچ استفاده ای در ایجاد پروفایل های شرکتی وجود ندارد. اگر می خواهید پروفایل های اجتماعی برند شما به شما در تبدیل شدن بیشتر کمک کند ، باید یکپارچه آنها را در ارتباطات خود ادغام کنید.

۸) احساس فوریت ایجاد کنید

“شتاب دهنده ها” یکی از قدیمی ترین ترفندهای کتاب از نظر بازاریابی دیجیتال است ، اما به همین دلیل است! پیشنهادهایی که دارای “آخرین فرصت” یا “در دسترس بودن محدود” و جمله ای قوی هستند که فشار بیشتری برای کاربران می دهد تا بتوانند اکنون را تغییر دهند. آنها را عاقلانه و در لحظه مناسب استفاده کنید و خواهید دید که چگونه آنها بر نرخ تبدیل شما تأثیر می گذارند.

۹) ایجاد محتوا برای جذب ترافیک

بازاریابی محتوا و تبلیغات بومی فقط یک روند گذرا است و هر روز خود را بیش از پیش اثبات می کنند. این راهکارها به شما کمک می کنند تا ترافیک با کیفیت و متشکل از کاربرانی که به محصولات ، مارک و بخش شما علاقه مند هستند ، جذب کنید ، بنابراین حتما از آنها استفاده کنید!

۱۰) تا حد امکان متحرک باشید

در حال حاضر ، شما هیچ بهانه ای برای این که کمپین هایتان کاملاً پاسخگو نیستند ، ندارید . دستگاه های تلفن همراه از قبل مسئولیت بخش بزرگی از ترافیک اینترنت را بر عهده دارند و فقط رشد خود را ادامه می دهند. اگر نمی خواهید تعداد زیادی مشتری بالقوه را از دست دهید ، به همه چیزهایی که باید برای مشاهده کامل آماده باشید ، خواه در تلفن هوشمند ، رایانه لوحی ، رومیزی یا هر وسیله دیگری نیاز دارید.

چه زمانی باید از هرکدام استفاده کنم؟

در هر استراتژی بازاریابی ، زمان بندی مهم است. برای اینکه بتوانید از این ایده ها نهایت استفاده را ببرید ، باید از آنها در مراحل مناسب قیف تبدیل استفاده کنید:

TOFU (بالای قیف).

این لحظه برای ارتقاء آگاهی از برند و موجودیت شما و مشکلی است که با آن سر و کار دارید. در اینجا ، می توانید با مشتریانی بالقوه خود را با کمپینهای نمایشگر متناسب با نیازها و ترجیحات آنها ، تبلیغات ویدیویی در رسانه های اجتماعی و مطالب مفیدی که پاسخگوی نیازهای آنها است ، حلقه بزنید.

MOFU (وسط قیف).

هدف شما در اینجا این است که به مردم نشان دهید که چگونه تصمیم می گیرند. برای بهبود نرخ بازاریابی ایمیل و CTR های خود ، از بهترین ابزارهای تست A / B خود استفاده کنید ، از ویژگی های تولید سرب در رسانه های اجتماعی استفاده کنید و از داده های رفتاری کاربران استفاده کنید.

BOFU (پایین قیف).

در این مرحله سوم وقت آن است که توضیح دهیم چرا محصول یا خدمات شما بهترین گزینه است. استراتژی های SEM (فراموش نکنید که اطلاعات کاملی را در صفحه فرود خود وارد کنید) ، در صفحه تکنیک های SEO و تبلیغات اجتماعی (استفاده از مخاطبان ظاهری برای بهبود نتایج) کمک بزرگی در این زمینه هستند.

۱۰ نکته برای افزایش نرخ تبدیل خود در بازاریابی دیجیتال

همه در کل قیف: بهینه سازی تلفن همراه و بازاریابی وابسته متحدین شما در طی کل فرآیند هستند.

امیدوارم این ایده ها به شما الهام بخشند تا کمپین های بازاریابی دیجیتال خود را بهبود ببخشید و با نرخ تبدیل خود برتری داشته باشید!

راهنمای عملی برای شروع کار در حال حاضر در افزایش نرخ تبدیل شما

برای بسیاری از بازاریابان ، افزایش نرخ تبدیل هدف شماره یک استراتژی آنها است. با این وجود ، غالباً ما فردی هستیم که با استفاده از اصلاحات سریع و تکه های به جای مقابله با این مشکلات از ریشه های خود ، خودمان را محدود می کنیم.    آیا علاقه مندید که یک بار برای همیشه مشکلات تبدیل فروش خود را حل کنید؟ خواندن را ادامه دهید

گام اول. برای بهبود وب سایت خود بودجه اختصاص دهید

و با توجه به “بودجه” منظورم از پول نیست ، بلکه زمان و منابع نیز هست. بعضی اوقات به عنوان بازاریاب اشتباه می کنیم که تمام تلاش خود را بر روی رسانه ها ، رویدادها و سایر فعالیت های تولیدکننده سرب متمرکز کنیم ، اما در صورت بهینه سازی وب سایت ما بسیار موثرتر خواهد بود. باور کنید که ارزش سرمایه گذاری دارد!

بنابراین چگونه این بودجه را سرمایه گذاری می کنیم؟ با دنبال کردن ۹ مرحله بعدی ؛-)

مرحله دوم. SEO خود را مطالعه کنید

چه چیزی را می خواهید که شرکت شما برای آن شناخته شود؟ محصولات شما ، برای اینکه در زمینه های خاصی متخصص باشید ، برای ارائه راه حل…؟ و مهمتر از همه ، کاربران شما چگونه این پاسخ ها را پیدا می کنند؟

اولین قدم این است که در مورد این دو سؤال فکر کنید ، و یک لیست ۱۰ کلیدی از کلمات کلیدی را ایجاد کنید که می خواهید در آن در Google ظاهر شوید و نتایج خود را ببینید.

مرحله سوم در SEM سرمایه گذاری کنید

حقیقت این است که شما به احتمال زیاد هنوز برای همه یا برخی از ۱۰ کلید واژه برتر برتر که در مرحله قبل انتخاب کرده اید ، در رتبه بندی ایده آل خود قرار نگرفته اید. اما می توانید بلافاصله با سرمایه گذاری در AdWords برای این کلمات کلیدی ، تبدیل فروش خود را بهبود بخشید.

مرحله چهارم موجودی محتوا بسازید

با استفاده از SEO و SEM ، شما قادر خواهید بود بازدید کننده های بیشتری را به صفحه خود جذب کنید … اما هنگامی که آنها در آنجا هستید ، باید اطمینان حاصل کنید که آنها به راحتی می توانند آنچه را که می خواستند پیدا کنند. برای اطمینان از این مسئله ، به محتوای فعلی خود بروید تا ببینید که آیا این قوانین را رعایت می کنند یا خیر.

مرتبط:  آیا به روز است؟ آیا این به علاقه مخاطبان شما ارتباط دارد؟ آیا مفید است؟

در دسترس: آیا دستیابی به  آن آسان است؟ به تجزیه و تحلیل وب سایت خود نگاهی بیندازید تا ببینید “محتوای فراموش شده” شما چیست و چرا این اتفاق افتاد.

قابل توجه:  آیا می توان فهمید که در مورد چیست و ایده های اصلی در یک نگاه مشخص است؟

مرحله پنجم. درک آن را آسان تر کنید

محتوای وب سایت خود را بخوانید و صادق باشید: آیا برای مخاطبان هدف شما نوشته شده است یا از زبان داخلی شرکت شما استفاده می کند؟ برای بهبود تبدیل فروش شما باید بتوانید پیامهایی ایجاد کنید که واقعاً با مخاطبان شما صحبت کند و آنها را به ادامه بازدید و خواندن تشویق می کند.

مرحله ششم. محتوای خود را اصلاح و بهبود دهید

این می تواند یک روند بسیار طولانی و تقریبا دردناک باشد … اما من به شما قول می دهم که ارزش آن را خواهید داشت. این ایده بسیار ساده است: تمام مطالبی را که قبلاً در اختیارتان قرار دارد ، طی کنید و آنرا ویرایش کنید تا آن را تا حد ممکن جذاب کنید. به عنوان مثال ، اگر فیلم های طولانی دارید ، آنها را به یک سری از فیلم های کوتاه دو دقیقه ای تبدیل کنید. اگر مقالات شما بیش از ۱۰۰۰ کلمه طول دارد ، از آنها به عنوان پایه برای ایجاد اینفوگرافیک و چک لیست استفاده کنید. ایده این است که مطالب خود را تا حد امکان بصری و جذب کنید.

پس از اتمام کار ، برخی از دستورالعمل های ایجاد محتوا را تهیه کنید ، تا مطمئن شوید که تمام مطالب جدیدی که ایجاد می کنید خراشیده می شوند و از تکرار این روند در آینده خودداری کنید.

مرحله هفتم. در رابط کاربری خود سرمایه گذاری کنید

آیا می دانید چگونه کاربران شما در وب سایت شما حرکت می کنند؟ وقت آن است که بدانید!

از ابزارهای تخصصی UX استفاده کنید تا دقیقاً تجربه یک کاربر در وب سایت خود را مشاهده کنید و هر آنچه را که لازم بدست آورید بهبود ببخشید.

مرحله هشتم. اندازه گیری ، بهینه سازی ، تکرار کنید

آزمونهای A / B بهترین دوست شما هستند. برای هر تغییری که به فکر استفاده از وب سایت خود هستید ، یک صفحه آزمایش ایجاد کنید و نتایج را مطالعه کنید. فقط به تعداد بازدیدها توجه نکنید ، بلکه مهمتر از آن معیارهایی مانند مدت زمان جلسه ، میزان گزاف گویی و البته نرخ تبدیل فروش است.

مرحله نهم به تیم خود آموزش دهید

شما تمام این مراحل را دنبال کرده اید و در مسیر صحیح قرار گرفته اید – اما شما نمی خواهید دوباره همان اشتباهات را انجام دهید! به منظور جلوگیری از تکرار تاریخ ، به کل تیم خود (فعلی و آینده) یاد دهید که چگونه محتوای جذاب و بهینه ایجاد کنید. اگر می توانید داده ها و آمار را به آنها نشان دهید تا از این نتایج و تصمیم گیری ها حتی بهتر استفاده کنید.

مرحله آخر استخدام یک متخصص

آیا این همه به نظر می رسد کمی بیش از حد؟ من قصد دروغ گفتن ندارم: کار آسانی نیست! اگر افراد یا وقت کافی برای سرمایه گذاری در این کار ندارید ، یا اگر به راحتی احساس انجام این کار را ندارید ، شخصی را استخدام کنید که بتواند به شما کمک کند. ایده این است که دو فرآیند را همزمان انجام دهید: تولید سرب از یک طرف و بهبود وب سایت خود از طرف دیگر. اهداف واقع گرایانه را تعیین کنید ، نتایج خود را اندازه گیری کرده و نرخ تبدیل فروش خود را افزایش دهید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا