ahmad
بازاریابیدیجیتال مارکتینگ

3 تکنیک جستجوی کلیدواژه در اینستاگرام(برای رشد کسب و کار)

3 تکنیک جستجوی کلیدواژه در اینستاگرام(برای رشد کسب و کار)

3 تکنیک جستجوی کلیدواژه در اینستاگرام(برای رشد کسب و کار)

تغییر اخیر جستجوی کلمات کلیدی اینستاگرام ممکن است “جنسی ترین” بروزرسانی پلتفرم نباشد ، اما بسیار مفید است.

کلیدواژه در اینستاگرام
کلیدواژه در اینستاگرام

جستجوی اینستاگرام

ما به عنوان بازاریاب منتظر این مورد بوده ایم ، زیرا این به روزرسانی حتی در صورت استفاده نکردن از هشتگ خاص – که تنها راه واقعی جستجوی محتوای موجود در شبکه بوده است – ممکن است به یافتن پست های شما کمک کند.
در این پست ، من سه روش را توضیح می دهم که می توانید از جستجوی کلمات کلیدی اینستاگرام برای اطمینان از یافتن پست های خود ، حتی زمانی که از هشتگ استفاده نمی کنید ، استفاده کنید.
چگونه پایان کوکی های شخص ثالث می تواند به نفع تجارت شما باشد
کشف کنید که چگونه با داده های کاملاً شخصی شده تجربه بهتری در مشتری آنلاین ارائه دهید.

جذب مشتری و رشد حساب

یکی از بزرگترین فرصتهای تجاری برای استفاده از جستجوی کلمات کلیدی اینستاگرام ، امکان یافتن مشتری است.
با توجه به وضعیت رسانه های اجتماعی ، صرف وقت برای تعامل با مخاطبان بالقوه خود کلید رشد است. اکنون می توانید با استفاده از کلمات کلیدی که مشتری ایده آل شما می تواند در کپشن خود استفاده کند ، پست ها را جستجو کنید.
این امر برای یافتن افراد جدید برای تعامل و ایجاد جرقه مکالمه برای ایجاد روابط با استفاده از رسانه های اجتماعی بسیار مناسب است. این روش رشد ، شناختن مخاطبان و علائق آنها در خارج از برند شما است ، تا بتوانید در جستجوی کلمات کلیدی و عباراتی بپردازید.
ابزار جستجوی کلمات کلیدی اینستاگرام همچنین شما را قادر می سازد نام های تجاری را که ممکن است قبلاً از دست داده باشید پیدا کنید زیرا مشتری شما را برچسب نزده یا از هشتگ برند شما استفاده نکرده است.

تحقیقات بازار و تجزیه و تحلیل رقابتی

گوش دادن اجتماعی می تواند به بهبود رشد رسانه های اجتماعی شما کمک کند زیرا این امکان را برای شما فراهم می کند تا تجزیه و تحلیل رقبا را انجام داده و در ذهن مشتریان ایده آل خود قرار بگیرید.
با ابزار جستجوی کلمات کلیدی اینستاگرام ، اکنون می توانید کلمات کلیدی رقیب خود را جستجو کنید و ببینید که مخاطبان آنها در مورد آنها چه می گویند. همچنین می توانید ببینید آیا مشتریان شما در مورد نقاط درد صحبت می کنند ، که می توانید با محصول یا خدمات خود به حل آنها کمک کنید.
همه اینها به ایجاد محتوای بهتر که مورد توجه مخاطبان شما باشد کمک می کند و در نتیجه حضور رسانه های اجتماعی شما را تقویت می کند.

مشتری ایده آل خود پیدا کنید

نکته آخر اینکه ، جستجوی کلمات کلیدی اینستاگرام می تواند به رشد تجارت شما در شبکه های اجتماعی کمک کند زیرا می تواند یافتن مشتری را برای شما آسان کند.
من همیشه استفاده از کلمات کلیدی را درکپشن هایی که برای مشتری ها ایجاد می کنیم مورد توجه قرار داده و اکنون بیش از هر زمان دیگری نتیجه خواهد داد. در حالی که در گذشته ، این تاکتیک به رتبه بندی بالاتر پست ها در موتورهای جستجو کمک می کرد ، اکنون به مشتریان نیز کمک می کند تجارت شما را در اینستاگرام پیدا کنند.
اگرچه افزودن جستجوی کلمات کلیدی در اینستاگرام ممکن است یک بروزرسانی بسیار پیش پا افتاده باشد ، اما تفکر در مورد امکاناتی که برای گسترش مخاطب و تبدیل از شبکه ایجاد می کند بسیار هیجان انگیز است.

3 تکنیک جستجوی کلیدواژه در اینستاگرام(برای رشد کسب و کار)

کدام یک از این تاکتیک ها را پیاده خواهید کرد؟

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا