ahmad
بلاگ

اصالت در برند و بازاریابی

اصالت در برند و بازاریابی

بازاریابان در بالای بازی خود آموخته اند که در عصر VUCA رشد کنند. سن بی ثباتی ، عدم اطمینان ، پیچیدگی و ابهام باعث ایجاد یک فضای رقابتی فزاینده می شود. 

امروز موفقیت آمیز CMO تغییرات را فرصتی می داند نه تهدید. در حال تحول روند رسانه های اجتماعی ، گرفتن پیام حق را به شخص مناسب را در زمان مناسب در وب سر می برند، و افزایش استفاده از مسدود کننده های آگهی تمام فرصت ژست به منظور ارتقاء استراتژی بازاریابی خود را.

اصالت در برند و بازاریابی

سؤالات بسیاری در مورد اینکه آینده تبلیغات دیجیتال ما را به کجا خواهد برد ، وجود دارد. با این حال ، این جواب نه گفتن آینده است. پاسخ در تجهیز تیم شما به ابزارهای مناسب برای مقابله با آینده است.

چگونه می توانید در یک محیط با تعداد زیادی متغیر مستقل که دائماً در حال تغییر هستند ، رقابت کنید ؟ کنترل متغیرهایی که می توانید در آن تأثیر بگذارید ، شرایط موجود در سازمان خود را کنترل کنید.

در داخل ، محیطی را ایجاد کنید که افراد شما بتوانند از آن شکوفا شوند. فضایی از شجاعت ، مدبر بودن و ایجاد پیشرفت در افراد ایجاد کنید. با ایجاد آگاهی از برند در سازمان شروع کنید. ایجاد هماهنگی در هدف سازمان با اهداف کارمندان. هنگامی که نام تجاری شما این آگاهی و شفافیت را دارد ، اصالت شما می تواند از آن بدرخشد.

در دنیای تبلیغات ، افرادی که وضوح درونی دارند ، خود را در تلاش برای جنگ با شرایط خارجی نمی یابند. گوردهای بازاریابی واقعی نیازی به تبلیغات خود ندارند تا راه خود را به سمت مصرف کننده سوق دهند. تبلیغات درخشان نه مزاحم ، تهاجمی و نه خواستار آن هستند. موفقیت واقعی از مارک هایی حاصل می شود که با وضوح درونی چنان درخشان می شوند که تبلیغاتشان در هنگام بروز نیازها را پر می کند. 

نکته اصلی در آگاهی ، به ویژه آگاهی از برند است.

۱٫ آگاهی از نام تجاری خود

آگاه باشید؛ اقدامات شما ، ارتباطات شما ، مکان شما در بازار است. “دایره طلایی” سیمون سینک همیشه مکانی عالی برای شروع است.

ایده اصلی حلقه طلایی این است که با هدف خود شروع کنید – چرا شما کاری را انجام می دهید که “دلیل اصلی وجود سازمان شما چیست”.

به روشنی بدانید که هدف شما چیست. تأثیری که سازمان شما بر زندگی افرادی که در حال خدمت به آنها هستید تأثیر بگذارد ، بفهمید و بطور موثر ارتباط برقرار کنید.

با بیان “چرا” از طریق اقدامات و ارتباطات خود ، اولین قدم را برای جذب مخاطب هدف خود بر می دارید. شما عاطفی را درگیر افرادی می کنید که به برند شما اعتقاد دارند.  

 2. آگاهی از نام تجاری کارکنان

یک هدف روشن ، یک محیط داخلی از ثبات ، تراز و انسجام را ایجاد می کند. وقتی کارمندان شما به کاری که انجام می دهند اعتقاد دارند برآورده می شوند و الهام می گیرند. آنها این قدرت را دارند که به بزرگترین طرفداران برند تبدیل شوند.

هر کارمند نه تنها طرفدار برند کارفرمای شرکتی است بلکه آنها یک برند کارمند از خودشان هستند. مفهوم “برندسازی کارمندان” با سرمایه گذاری در مارک شخصی “کارمندان” ارتباط دارد.

با سرمایه گذاری در برندسازی کارکنان ، قدرت سازمانی از هسته اصلی آن تقویت می شود. برندسازی رسانه های اجتماعی کارمندان آزمایش شده است که تا ۸ برابر بیشتر از مارک کارفرما باشد.

به کارمندان این امکان را بدهید که بهترین نسخه های خود باشند ، برای ایجاد همکاری ، دفاع و ارتباط از طرف سازمان.

۳٫ آگاهی از نام تجاری مصرف کننده

دوست داشتن کارمندان برای عاشق برندشان مشخص است ، اما چگونه شما را وادار می کند تا مشتری خود را دوست داشته باشند و از برند شما عاشق شوند؟

متدولوژی “حلقه طلایی” به روشنی بیان آنچه را که شما از طریق هدف خود باور دارید ، تبلیغ می کند. لحظه ای که آنچه را که به شما اعتقاد دارند با مشتریانی که همین باور را دارند ارتباط برقرار می کنید ، مشتری وفاداری پیدا کرده اید .

وقتی مشتریان تجربه کاملاً خوبی با شما داشته اند و به آنچه انجام می دهید اعتقاد دارند ، آنها مارک شما را ارتقا می بخشند.  مردم دوست دارند از طریق به اشتراک گذاشتن تجربیات به دیگران کمک کنند. این ممکن است برای همکارانشان از قهوه و یا دوستان در کنار هم بودن باشد. مردم احساس خوبی دارند که چیزی مفید را به اشتراک می گذارند و وقتی در مورد چیزی که به آن اعتقاد دارند ، الهام گرفته اند

اصالت در برند و بازاریابی

چگونه به مشتری خود کمک می کنید تا این پیام را به اشتراک بگذارد ، باعث می شود آنها احساس خوبی داشته باشند و برند شما رشد کند ؟

آن را ساده کنید. وقتی بازخورد شما نشان می دهد مشتری شما تجربه مثبتی داشته است ، آنها را دعوت کنید تا آن را به اشتراک بگذارند. این رابطه متقابل سودمند ، یک رابطه عاطفی قوی تر را تقویت می کند. برای تست علمی این ارتباط چقدر قوی است ، می توانید از یک امتیاز خالص خالص ، یک طبقه بندی ریاضی از وفاداری مارک مصرف کننده استفاده کنید.

برای رقابتی ماندن در عصر VUCA ،  اصالت را در برند و بازاریابی ایجاد کنید . اصالت در برند از تقویت محیط داخلی قوی ناشی می شود. اصالت در بازاریابی زمانی ایجاد می شود که کارمندان و مشتریان پیام شما را به اشتراک بگذارند. قدرتمندترین پیام از طرف خود سازمان ارسال نمی شود ، اما از طرف دیگر کسانی که به آنچه سازمان باور دارد باور دارند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا