ahmad
بلاگ

اهداف مهم تبلیغات اینترنتی

اهداف مهم تبلیغات اینترنتی

اصلی ترین گام در تبلیغات در فضای وب مشخص شدن اهداف مهم تبلیغات اینترنتی میباشد.

منتشر کردن اطلاعات

وب(اینترنت)، محل مناسبی برای ارائه اطلاعات دقیق در مورد محصولات یا خدمات یک شرکت یا کسب و کار است .

 ایجاد آگاهی از خدمات و محصولات: 

تبلیغات در فضای وب می تواند برای افزایش آگاهی از یک سازمان یا شرکت به طور کلی محصولات, خدمات خاص مفید باشد.

جمع آوری اطلاعات حقیقی:

بازاریابان سنتی و انلاین از پهنای باند اینترنت برای جمع اوری اطلاعات و مشخصات مخاطبان خود استفاده میکنند. مثلا یک شرکت هواپیمایی از اینترنت برای مصاحبه با مسافران همیشگی خود جهت تعیین اولویت ها، سلیقه دیدگاهاشون خرید و سایر اطلاعات مربوط مخاطب خودشون از آن استفاده میکند.

ساخت تصویر ذهنی:

وبسایت ها ممکن است برای نشان دادن و ایجاد وجه هایی خاص, که سازمان یا شرکت ها آرزوی داشتن آن را دارند، برای دید مخاطب طراحی شده باشد.

ایجاد علاقه جهت تست ازمایشی

برخی از سایت های اینترنت برای ایجاد علاقه جهت تست ازمایشی محصولاتشان از کوپن های تخفیف الکترونیکی یکبار مصرف استفاده میکنند

خوبی های تبلیغات فضای وب

 

بازار هدف: 

یکی از مزیت های اصلی فضای اینترنت توانایی هدف قرار دادن گروههای بسیار مشخصی(سگمنت بازار) از افراد با حداقل اختلاف پوششی شبکه است.

نوشتن پیام:

در راستای هدف قرار دادن دقیق و مشخص مخاطبان، پیامها را میتوان برای جذب نیازها و خواسته های مشخص مشتری بالقوه مورد نظر، طراحی کرد.

قابلیت تعاملی: 

ماهیت کلی قابلیت تعاملی فضای وب باعث درگیر کردن ذهن مخاطب با پیامی که شما ارسال کردید میشه.

 دسترسی به اطلاعات: 

وقتی کاربر وارد فضای وب میشه و دنبال یک محصول یا خدمت توی سایت های مختلف میگرده. میتونه اطلاعات بسیار فراوان و دقیقی رو نسبت به محصول یا خدمات و نحوه خرید و موارد مختلف اون کسب و کار بدست آورد.

 

ایجاد فروش: 

 

چون اینترنت یک فضای پاسخ مستقیم هست.قابلیت انجام فروش میتواند ایجاد کرد و کار رو برای کاربر آسان میکند.

خلاقیت: 

طراحی شیک و مناسب یک وبسایت یا صفحه اجتماعی یک محصول یا خدمت باعث جذب کاربر شده و در کاربر ایجاد  اگاهی,علاقه نسبت به شرکت یا سازمان و خدمات و محصولات انها میشود.

 

 توان بالقوه بازار: 

با ایجاد رسانه های مختلف و همچنین دسترسی بیشتر کاربران به این فضا و افزایش اگاهی و اطلاعات کاربران و علاقه مردم به این تکنولوژی این خودش توان بالقوه در بازار ایجاد میکند.

در دنیای دیجیتال امروز و تجارت الکترونیک نوین,وب سایت و شبکه های اجتماعی نقش بسیار مهمی در موفقیت بیزنس  شما ایفا میکند.

در عصر تکنولوژی و اطلاعات ,کابران و رقبا فاصله خیلی نزدیکی به شما دارن به اندازه یک کلیک!

هم اکنون در جهان صدها میلیون نفر از فضای اینترنت استفاده میکنن. زمینه فعالیت شما هر چه میخواهد باشد، قاعدتا شما نمیتوانید به سادگی از این مخاطب صرفه نظر کنید.
به طور کلی، اینترنت مکانی جهت حضورشما و تجارت شماست که ارزان وسریع می باشد، کاتالوگ یا اطلاعات شمابیزنس و کسب و کار شما همیشه در دسترس است، 

شما می توانید ۲۴ساعت در شبانه روز خدماتتان را ارائه دهید، ازترافیک وشلوغی شهرها به دورهستید، شما درمقابل بازار و تقاضای جهانی قرار دارید، ازبرخورد مستقیم بامشتری عصبانی خبری نیست، به راحتی و با سرعت می توانید پیامهایتان را انتقال دهید، شما می توانید هزینه های زیادی ازجمله پذیرش سفارشات، چاپ، نامه نگاری، پرسنل و … را کاهش دهید.
معماری اطلاعات، پایه واساس طراحی وساخت وب سایت می باشد. معماری اطلاعات ساختارکلی سایت است و در حکم نقشه اصلی آن می باشد. کلیه اجزاء از جمله صفحات وب  ارتباطاتشان، مطالب ومحتویات صفحات، فرم ها، راهبری سایت،اینترفیس، گرافیک، تبادلات، کارکردها و… همگی برطبق آن ساخته میشوند.

پس این بازار بسیار بزرگ رو هر چه زودتر برای بدست گرفتن و موج سواری برای بیزنس خودتون  استفاده درست و اصولی بکار ببندید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا