ahmad

درباره من

احمد مدیری کیست

در سال 1361 در فصل سرما و شهر مشهد چشم به جهان فانی گشودم.

از همان ابتدا بسیار شر و شیطون بودم.(الانم هستم)

دیپلم کامپیوتر رو به سختی گرفتم و چند سالی دور از درس و تحصیل ورود به بازار کار شدم,در سن 15 سالگی شاگردی رو در حوزه ساختمان استارت زدم.از همون اول در هر کاری سعی کردم تا ته اون کار باشم و یاد بگیرم همه زیر و بم ش رو.

بعد از چند سال دوباره وارد دانشگاه ازاد شدم اونم رشته نرم افزار کاردانی که راه جدیدی رو برای من باز کرد.

از همان روزهای ورود به دانشگاه کافینت زدم در کنار درس مغازه هم داشتم. که بعد 3سال شعبه دوم رو هم بهش اضافه کردم.

کلا زمانم درگیر این 2شعبه بود واقعا انرژی زیادی ازم میگرفت.

خلاصه تو این چرخ زندگی کارهای جانبی مختلفی رو تجربه کردم چه کارمندی چه دولتی که همش جذاب بود برام. و خاطرات تلخ و شیرینی با هر فصلش دارم.

کلا ذهن م خیلی درگیر این بود که چرا همه دارن کار میکنن و چرا افزایش درامد ندارن.همه هم مثل هم بودن از نظر اقتصادی,کاسبی,اجتماعی,فرهنگی

دیدم که همه فقط دارن به صورت سنتی ارائه محصول و خدمت میدن بدون اینکه تخصص کسب کنن یا تجربه داشته باشن(البته استثنا هم داشت) این چالش رو پیدا کردم و رفتم به سمت یادگیری از دیجیتال مارکتینگ بگیر تا کارافرینی رو آموزش ها و دوره های مختلفی رو شرکت کردم حتی رفتم رایگان برای اون مجموعه ها کار کردم تا کسب تجربه کنم. و بعد چون مدرک آکادمیک نداشتم رفتم مدرک (مدیر کسب و کار الکترونیکی)از فنی حرفه ای دریافت گرفتم.

دیدم نه بازم کمه رفتم دوره های(مدیریت کسب و کار)business management زیر نظر آموزشگاه سوئد مدرک MBA رو دریافت کردم.

تو این مسیر انواع کسب و کارهای مختلف استارتاپ های گوناگونی رو تاسیس کردم چه به صورت شخصی چه به صورت گروهی که بیشترش به شکست منجر شد.ولی تجربه های خیلی خوبی برای من داشت.

کم کم تو این مسیر یاد گرفتم چه طور یک بیزنس رو از صفر برسونم به 100 چه کارهای باید براش انجام داد چه پیش نیزاهای دارن همه رو لمس کردم و تجربه کسب کردم.

نیاز  و خواسته کاربران رو کشف کردم که تو چه زمینه های لنگ میزنن(یاد اون فصل دوم زندگیم افتادم که میگفتم چرا همه دارن کار میکنن اما موفق نیست یا افزایش درامد ندارن) متوجه شدم خیلی ایتم ها میتونه دخیل باشه و تونستم به خیلی ها کمک کنم تا بهبود پیدا کنه روند کسب و کارشون.

تا اون افزایش درامد رو لمس کنن,کمکشون کردم کسب و کار سنتی خودشون رو آنلاین کنن و خدا رو شاکرم که تو این راه به اون چیزی که علاقه داشتم و انگیزه داشتم ورود کردم که میتونم مربی خوبی برای شما باشم.

کار اصلی من طراحی سیستم های فروش اینترنتی (کاری داشتی رو کمک من حساب کن)

دکمه بازگشت به بالا