ahmad
بلاگ

انواع تبلیغات آنلاین

انواع تبلیغات آنلاین

آیا می دانید انواع تبلیغات آنلاین کدام یک از انواع فعلی تبلیغات آنلاین بیشترین تأثیر را ارائه می دهد؟

تکامل اینترنت باعث شده تا بیشتر و بیشتر قالبهای تبلیغاتی مبتنی بر اینترنت در بازار ارائه شود.

در حقیقت ، امروزه انواع مختلفی از تبلیغات آنلاین وجود دارد که شما نیز می توانید در یک استراتژی بازاریابی مشابه ادغام شوید .

این شامل ، اما محدود به افزایش ، افزایش آگاهی از برند و بهبود فروش نیست. بله ، شناختن کلیه راههای تبلیغاتی بسیار مهم است اما مهمتر از همه ، ایجاد یک نمودار جریان برای اهداف تجاری خود به منظور یافتن بهترین ترکیب برای دستیابی به اهداف گفته شده.

بنابراین ، اگر می خواهید انواع مختلف تبلیغات آنلاین و قالبهای مختلف تبلیغات تبلیغاتی در کنار شما باشند ، توصیه می کنیم با طراحی استراتژی شروع کنید که یک یا چند گزینه زیر در آن قرار بگیرد:

انواع تبلیغات آنلاین

تبلیغات بومی.

این اصطلاح با تبلیغات آنلاین غیر متعارف تر همراه است. به عبارت دیگر ، از یک استراتژی استفاده می کند که از قالب های بنر یا محتوای حمایت شده در تلاش برای جلب اعتماد کاربر با ارائه راه حل هایی برای مشکلات خود ، استفاده می کند.

 ابزارهای زیادی وجود دارد که می توانید استفاده کنید اما ساده ترین آنها ایجاد یک وبلاگ است. در وبلاگ خود ، در مورد موضوعات مربوط به بخش صحبت کنید ، اما فقط در مورد تبلیغات نیست؛ چیزی مفید و جالب برای کاربران خود درج کنید. از آنجا ، با استفاده از سئو ، بازاریابی ایمیل و پرورش لید ، می توانید با موفقیت محتوای مورد نظر خود را در هر مرحله از قیف فروش ارائه دهید که ممکن است مشتریان بالقوه خود را پیدا کنند.

بهترین چیز در مورد این قالب ها این است که آنها به هیچ وجه مزاحم نیستند ، بنابراین ، از نظر عموم مردم و همچنین افرادی که به استفاده از مسدود کننده های تبلیغاتی متوسل می شوند ، بسیار با ارزش هستند.

SEM (بازاریابی موتور جستجو) .

با استفاده از این نوع مبارزات هدف ، دستیابی به افزایش آگاهی از برند در مدت زمان بسیار کمی است.

تنها چیزی که طول می کشد تبلیغاتی با عنوان ، توضیحات و فراخوانی برای اقدام است. لازم به ذکر نیست ، مطمئن باشید که به شدت به استفاده از کلمات کلیدی متکی هستید.

بسته به کیفیت وب سایت و CPC تثبیت شده ، هنگامی که کاربران کلید واژه های از پیش تعیین شده شما را در موتور جستجو تایپ می کنند ، تبلیغ نشان داده می شود. در این حالت ، مناقصه ای (معمولاً) بر اساس CPC برقرار می شود.

در میان فرمت های تبلیغاتی آنلاین ‘بصری’ بیشتر ، نمایش تبلیغات است. به این دلیل گفته می شود که آنها معمولاً دارای تصاویر یا فیلم هستند و در مکان های مشخص شده در هر وب سایت مشخصی منتشر می شوند.

این می تواند یک وبلاگ ، ژورنال یا سایتی باشد که به گروه خاصی اختصاص داشته باشد. خرید می تواند مستقیم یا از طریق سیستم عامل هایی مانند Google Adwords انجام شود. هزینه با استفاده از CPC یا CPM محاسبه می شود

تبلیغات تلفن همراه:

اگرچه بسیاری از قالب های تبلیغات تلفن همراه وجود دارد ، توصیه می شود که کلیه کمپین های تبلیغاتی نیز باید روی سیستم عامل های تلفن همراه تطبیق داده شوند یا حداقل از یک تایپولوژی پاسخگو پیروی کنند که امکان می دهد صفحات به اندازه هر صفحه مشخصی فرمت شوند.

 امروزه همه یک تلفن و یا تبلتی دارند که دائماً از آن استفاده می کنند. علاوه بر این ، آنها از این دستگاه ها برای دسترسی به اینترنت استفاده می کنند. در واقع ، از سال ۲۰۱۶ ، گوگل اعلام کرد که ترافیک تلفن همراه اکنون از رایانه های رومیزی فراتر رفته است.

 بنابراین ، اگر هنوز در سیستم عامل های موبایل سرمایه گذاری نمی کنید ، وقت آن رسیده است که شیرجه را بردارید. نه تنها به پیشرفت و تعامل با کاربر بهبود می یابید بلکه به طرز جالبی ، SEO خود را با استفاده از الگوریتم Mobile First Google در تبلیغاتی که در وب سایت خود نشان می دهید ، بهبود می بخشید  .

تبلیغات شبکه های اجتماعی:

رسانه های اجتماعی بخش فوق العاده مهمی از زندگی روزمره ما است. این کانالها از طریق کانالهایی ساخته می شوند که افراد چندین بار در روز به هم وصل می شوند و در جایی که اغلب ارتباط برقرار می کنند ، به اشتراک می گذارند و نظرات می دهند.

بنابراین ، ایجاد تبلیغات در این سیستم عاملها برای ایجاد آگاهی از برند و همچنین برای دستیابی به مشتریان جدید بالقوه ضروری است. علاوه بر این ، به لطف امکان تقسیم بندی گسترده برای شبکه های اجتماعی ، آنها همچنین می توانند مکان های مناسبی برای راه اندازی محصولات / خدمات جدید باشند که به مخاطبان بسیار خاص محور باشند. علاوه بر این ، صرفنظر از اینکه هدف شما تبدیل یا اجرای استراتژی برندینگ است ، تبلیغات اجتماعی یک انتخاب عالی است!

بارگیری مجدد و بازاریابی:

یادآوری مشتریان / کاربرانی که به شرکت شما علاقه نشان داده اند ، یک استراتژی محکم برای تبدیل است. بازاریابی کارهایی را انجام می دهد تا بنر شما در هر وب سایت ظاهر شود کسانی که قبلاً از وب سایت شما بازدید کرده اند به طور فعال بازدید می کنند.

 (البته مشروط بر اینکه این سایت ها فضاهای بازاریابی را ارائه دهند). این نوع تبلیغات برای فروش مناسب هستند اما در دستیابی به آگاهی از برند نیز مفید هستند و این باعث بهبود حضور یک شرکت در فرایند خرید مصرف کننده می شود.

 می توان آن را از طریق ابزارهای تبلیغاتی مدیریت موتور جستجو مانند Google Adwords خریداری کرد. در این حالت قیمت معمولاً توسط معیارهای CPC تعیین می شود.

بازاریابی ایمیلی:

این قالب از بازاریابی چیز جدیدی نیست اما با یک قدرت تجدید یافته دوباره ظاهر شده است. این نوع کمپین در اسپانیا در بین بیشترین تعداد تبدیل ها در اروپا قرار دارد. با تشکر از بسیاری از ابزارهای اتوماسیون موجود ، می توانید به اهداف تبدیل بسیار سودآور برسید.

سرانجام ، اگر در نظر بگیرید که دریافت یک مشتری جدید بیش از ۷ برابر گرانتر از نگهداری مشتری فعلی است ، می توانید مطمئن باشید که بازاریابی ایمیل یک ایده عالی است.

علامت های دیجیتال:

اگرچه ممکن است این نام چندان مشهور نباشد ، اما آرام آرام در زندگی کاربران قرار می گیرد و به زودی در سالهای آینده واقعیت مشترک خواهد بود.

برای بیان تعریفی با نام ، می توان گفت که این تکامل فناوری تبلیغات سنتی در فضای باز است.

 آنها در بیلبوردها ، MUPI ها ، نمایشگرهای پنجره ، غرفه های تلفنی یا هر پایه دیگری که دارای صفحه باشد استفاده می شود.

کارآیی این نوع از تبلیغات در توانایی آن است که بتواند توجه مشتری های بالقوه را در اکثر بخش های روزانه خود جلب کند.

فیلم ها:

محتوای ویدیویی یک منبع فوق العاده سرگرم کننده برای کاربران است.

 گفته می شود ، استفاده از فیلم ها به عنوان یک استراتژی تبلیغاتی یک ایده خارق العاده است. ایده دیگر مشارکت با YouTubers است که محصول / خدمات شما را برجسته و بحث می کند (مشابه تبلیغات بومی). همچنین می توانید محتوای ویدیوی اصلی را برای کمک به شما در دستیابی به موقعیت بهتر و ارگانیک تر در سئو به دست آورید.

علاوه بر این ، با به اشتراک گذاشتن این فیلم ها ، می توانید ترافیک وب مستقیم بیشتری کسب کنید و شانس خود را برای ویروس شدن یک یا چند مورد از آنها افزایش دهید. با فیلم ، امکانات بی شماری وجود دارد ، حتی بیشتر اگر به خاطر داشته باشید که به زودی ، اگر نه در حال حاضر ، حدود ۸۰٪ از اینترنت محتوا مبتنی بر فیلم است.

انواع تبلیغات انلاین

اینها انواع تبلیغات هستند که هم اکنون وجود دارد . با این حال ، آنها به راحتی می توانند در سالهای آینده ضرب شوند. با پیشرفت ترکیبی فناوری و اینترنت ، می توان شاهد رشد تعداد گزینه های تبلیغات تجاری آینده بود.

به گفته این ، حضور در خط مقدم اینترنت و فناوریهای جدید بسیار مهم است. با انجام این کار ، خطوط جدید ارتباطات تجاری با مشتری بالقوه می توانند باز شوند. 

حال وقتی زمان طراحی استراتژی تبلیغاتی شرکت شما فرا رسید ، به خاطر داشته باشید که برنامه ریزی پیچیده یک ضرورت است. علاوه بر این ، شما باید تصمیم بگیرید که از چه قالب های تبلیغاتی استفاده خواهید کرد و کدام یک را که نمی خواهید استفاده کنید.

بخش دیگر این فرآیند اختصاص درصد از بودجه شما به هر قالب است. سناریوی ایده آل انجام تجزیه و تحلیل جامع ، ادغام راههای تبلیغاتی مختلف به منظور افزایش دسترسی و بهبود نتایج است.

نکته مهم دیگر که باید مورد توجه قرار گیرد اندازه گیری اقداماتی است که هر استراتژی در آن گنجانیده شده است. به عنوان مثال ، شاید پس از راه اندازی ، نتایج مورد نظر خود را در یک قالب تبلیغاتی بدست نیاورید ، یعنی در یک خیابان دیگر ، شاید بیش از انتظارات باشید. با انجام تجزیه و تحلیل داده ها ، فرد قادر به تعدیل بودجه لازم است تا بتواند سرمایه گذاری ها را به سمت تبدیل های بهتر مجدداً تغییر دهد.

در پایان ، به یاد داشته باشید ، این گزینه باز است که خود را در اختیار آژانس تبلیغاتی با تجربه و حرفه ای قرار دهید که می تواند هم بودجه مورد نظر شما و هم کمپین های خود را بهینه کند.

آیا شما آماده استفاده از قالب های مختلف تبلیغات آنلاین برای شرکت خود هستید

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا