ahmad
بلاگ

۳۰ ابزار رایگان برای بازاریابی محتوای دیجیتال

۳۰ ابزار رایگان برای بازاریابی محتوای دیجیتال

۳۰ ابزار رایگان برای بازاریابی محتوای دیجیتال,ایجاد محتوای دیجیتالی یکی از وقت گیرترین کارهاست ، که در بین بازاریابان برای تولید سردرد شناخته می شود. در حالی که سایر زمینه های بازاریابی به طور فزاینده ای خودکار می شوند ، محتوای دیجیتالی ما را مجبور می کند تا تلاش و خلاقیت خود را اختصاص دهیم و مهمتر از همه این که از ترس بلوک “نویسنده” بر بیاییم و روز را با صفحه خالی پیش روی خود قرار دهیم. برای اینکه به راحتی اجازه دهید خلاقیت شما جریان پیدا کند ، امروز ما در انتخاب خود از ابزارهای تولید محتوای مورد علاقه خود استفاده می کنیم .

من مطمئن هستم که شما ابزارها و برنامه های موردعلاقه خود را که قبلاً به شما کمک می کند زندگی روزمره خود را ساده کنید ، برای کمک به شما ، در اختیار شما قرار داده ایم ، ما می خواهیم امروز این ابزارهای بازاریابی محتوای دیجیتالی را که به شما در صرفه جویی در وقت کمک می کند ، با شما به اشتراک بگذاریم. ، تلاش و مهمتر از همه اینها در اکثر موارد رایگان هستند.

۳۰ ابزار رایگان برای بازاریابی محتوای دیجیتال

ابزار برای افراد هدفمند محتوای دیجیتال

ما قبلاً در وبلاگ خود درباره اهمیت داشتن یک شخصیت محتوای دیجیتالی هدف برای به درستی استراتژی بازاریابی محتوا صحبت کرده ایم.  از ابزارهای رایگان زیر برای ایجاد و شکل دادن شخصیت دیجیتالی خود که متناسب با شما درست است استفاده کنید:

My Persona de Hubspot

را بساز. ابزاری که به شما کمک می کند تا فقط در ۱۹ مرحله ساده ، شخصیت شخصی خود را از ابتدا ایجاد کنید. در پایان فرآیند ، شما تصویری کامل از مشتری ایده آل خود خواهید داشت. اگر قبلاً مشتری HubSpot هستید ، می توانید با ترکیب آن با تجزیه و تحلیل ردیابی نتیجه ، از این ابزار حتی بیشتر استفاده کنید.

کاربر Persona Creator de Xtensio. این ابزار رایگان برای بازاریابی محتوا یکی از همه کاره ترین است: می توانید ماژول ها را بکشید و رها کنید ، دسته بندی ها را حذف و ایجاد کنید و مشخصات مشتری خود را به همان اندازه که نیاز دارید شخصی کنید.

شخصیپ اگر به دنبال یک راه حل سریع و ساده برای ایجاد شخصیت خریدار خود هستید ، دیگر نگاه نکنید!

ابزارهای تحقیق محتوای دیجیتال

بعضی اوقات ، گشت و گذار در وب تقریباً احساس غرق شدن در دریایی بی پایان از مقالات و اطلاعات است. این ابزارهای محتوای دیجیتال رایگان به شما کمک می کنند تا فیلتر و سازماندهی شوید:

جستجو براساس سایتها  بیشتر از یک ابزار ، این ترفند جستجوی Google است که هنوز بسیاری از آنها از آن خبر ندارند. برای تسهیل تحقیق در مورد محتوای خود ، یک کلمه کلیدی را در یک وب سایت خاص جستجو کنید. شما فقط باید “سایت:” ، نام سایتی را که می خواهید جستجو کنید و کلمات کلیدی را درج کنید. به عنوان مثال: “site: cyberclick.es” SEO همانطور که ​​در عنوان گلوله به آن پیوند داده ایم. اکنون می توانید راحت تر اطلاعاتی را که برای جستجوی خود دریافت می کنید برای ادغام در مطالب خود پیدا کنید!

خوراکی همه خوانندگان وبلاگ باید همه اخبار را به روز کنند. اضافه کردن و سازماندهی محتوا بسیار ساده است.

میمون سروی تحقیقات شخصی یک معدن طلای برای تحقیقات محتوای دیجیتالی است. ایجاد داده های شخصی شما به ما امکان می دهد تا مقالات و اینفوگرافیک ها را تولید کرده و از طریق سایت های دیگری که به داده های ما علاقه مند هستند پیوندهای خارجی بدست آوریم. برای ساده کردن روند به دست آوردن اطلاعات ، از ابزاری مانند SurveyMonkey برای انجام  نظرسنجی استفاده کرده  و آن را برای کاربران خود ارسال کنید. با تشکر از گزینه های سفارشی سازی متعدد آن ، یک راه حل عالی برای همه انواع تولید کنندگان محتوا است.

ابزارهای ایجاد ایده

دیر یا زود ، هر نویسنده محتوا با صفحه خالی آه واهمه و خیال خالی روبرو خواهد شد. بنابراین در اینجا ابزارهای ایده پردازی برتر برای غلبه بر آن وجود دارد.

یاور استراتژی محتوا: قابل ارتقاء.  یک ابزار نبوغ مبتنی بر صفحات گسترده Google است که به شما کمک می کند داغترین موضوعات را در Twitter ، Trends جستجوی Google ، YouTube و Reddit پیدا کنید.

وبلاگ تولید کننده موضوع Hubspot . یک ابزار بسیار جالب دیگر برای عدم موفقیت در استفاده از الهام از ما می باشد. ایده پردازی نمی تواند ساده تر باشد: چند کلمه کلیدی مرتبط با وبلاگ خود بنویسید و به شما یک هفته کامل عناوین و ایده های مربوط به مقالات خود را می دهد. مطمئنا چیزهای زیادی وجود دارد که هرگز به آنها فکر نمی کردید!

کورا احتمالاً بزرگترین سکوی پرسش و پاسخ در جهان است. من می توانم به شما بگویم ، کیفیت آن هیچ ارتباطی با کیفیت پاسخ های یاهو ندارد. می توانید از آن هنگام جستجوی ایده ها (کاربران در مورد موضوعات شرکت شما سوال می کنند؟) استفاده کنید یا اعتبار خود را به عنوان یک متخصص بسازید.

ابزارهای سازمانی

وبلاگ هایی با همکاران مختلف ، محتوا در فازهای مختلف ، تاریخ انتشار مناسب ، عکس ها ، فیلم ها و غیره برای استراتژی بازاریابی محتوای شما برای اینکه واقعاً به خانه برسد ، و سازمان بسیار مهم است:

Evernote  

برای بسیاری از سازندگان محتوای دیجیتال ، Evernote مانند مغز دوم است. در اینجا می توانید تمام اطلاعات مورد نیاز برای ایجاد مقالات خود را از لیست های انجام شده گرفته تا پیوندها و پیش نویس ها سازماندهی و به روز کنید . کتابخانه شخصی خودتان که می توانید هر آنچه را که الهام بخش شماست ، بنویسید و ذخیره کنید.

ترلو پس از امتحان کردن این ابزار ، لیست های “انجام کار” شما دیگر یکسان نیستند.

ابزارهای کلید واژه محتوای دیجیتال

برای اینکه مطمئن شوید در مورد اتفاقات مخاطب مورد نظر خود صحبت می کنید ، به این ابزارها نگاهی بیندازید:

Google Trends.

روشی آسان و شهودی برای مشاهده محبوبیت و تکامل کلمات کلیدی مختلف. این ابزار در بین متخصصان سئو ضروری است ، اما همچنین می تواند برای به روز ماندن در مورد موضوعاتی که بیشتر برای مخاطبان شما مهم است ، بسیار مفید باشد . فقط یک کلمه کلیدی را وارد کنید و به همراه سطح علاقه خود (جستجوی ماهانه) بسیاری از اصطلاحات مرتبط را دریافت خواهید کرد.

Ubbersuggest 

یکی دیگر از ابزارهای رایگان کلید واژه که می تواند پیشنهادات کلیدی کلیدی طولانی مدت بسیار جالبی را به شما ارائه دهد ، زیرا Google Planner گاهی اوقات اطلاعاتی راجع به کلمات کلیدی دم کوتاه به شما ارائه می دهد. پیشنهاد جالب: با شروع یک کلمه کلیدی کوتاه ، کل لیستی که Ubersuggest به شما داده است را کپی کنید و کل لیست را در Google Planner بچسبانید ، و داده های هر کلمه کلیدی را یکجا دریافت خواهید کرد. خواهید دید که کدام یک بیشتر مورد جستجو قرار می گیرند و اینکه آیا موقعیت مکانیکی با هر یک از آنها آسان است یا نه.

SemRush.

ابزاری که بخصوص برای سئو طراحی شده است و می تواند به شما در بهینه سازی مطالب کمک کند.

ابزارهای طراحی و ایجاد محتوای دیجیتال

برای کمک به روند خلاقانه و ایجاد طراحی به پست های شما.

الگوهای مقالات Hubspot. یک بار دیگر ، Hubspot روز را صرفه جویی می کند تا به شما در ایجاد مقالات مؤثرتر کمک کند. در این حالت ، شما یک سری قالب برای انواع مختلف مقاله ، مانند آموزش یا پست بر اساس لیست ها در اختیار دارید. قالب ها ساختار را به شما می دهند و فقط باید نگران پر کردن مطالب خود باشید.

اینفوگرافی  اگر شما نیاز به ایجاد اینفوگرافیک برای جذاب تر کردن داده های خود دارید ، این ابزار برای شماست! با اکسل سازگار است و طراحی پاسخگو آن باعث می شود آن را کاملاً با دستگاه های مختلف سازگار کند.

۳۰ ابزار رایگان برای بازاریابی محتوای دیجیتال

بوم  این ابزار برای ایجاد محتوای دیجیتالی در بین این مجموعه ابزارها مورد علاقه مطلق است. Canva به شما امکان می دهدانواع تصاویر رابه روشی بسیار ساده برای هر نوع محتوای دیجیتالی که می توانید به آن فکر کنید ،بسازید. در Canva می توانید بسیاری از تصاویر و عناصر از پیش تعیین شده را پیدا کنید و آنها را با اندازه های استاندارد وب سایت ها و شبکه های اجتماعی سازگار کنید. همچنین شامل گزینه هایی برای ایجاد اینفوگرافیک و ارائه می باشد.

پیکچارت  برای ایجاد اینفوگرافیک شخصی خود بدون اینکه زندگی شما پیچیده باشد. انتخاب مورد علاقه من برای ایجاد اینفوگرافیک!

گیمپ ویرایشگر تصویر منبع آزاد. مشابه فتوشاپ ، اما استفاده از آن بسیار ساده تر است.

عوام خلاق. اجازه به مردم برای به اشتراک گذاشتن مطالب شما باعث می شود این روند خیلی بیشتر پیش برود ، اما دوست دارید نوعی کنترل بر آنها داشته باشید. نگران نباش مجوزهای Creative Commons فقط همان چیزی است که شما نیاز دارید.

ابزار توزیع محتوا

شما محتوای شگفت انگیز ایجاد کرده اید ، اکنون وقت آن است که اطمینان حاصل کنید که در واقع به دست کاربران شما می رسد. این ابزار رایگان برای بازاریابی محتوا به شما کمک می کند:

MailChimp .

یکی از محبوب ترین سیستم عامل ها برای مدیریت کمپین های بازاریابی ایمیل و تجزیه و تحلیل نتایج است.

Tweriod خسته از تعجب که بهترین زمان برای صدای جیر جیر چیست؟ این برنامه به پاسخگویی به تمام سوالات شما کمک می کند.

بافر محتوای خود را با پیشرفت ترین روش برنامه ریزی کنید تا آنها را به طور قابل توجهی کارآمدتر کرده و تعامل را افزایش دهید. با Tweriod می توانید پست های خود را در Twitter ، Facebook ، Google+ و LinkedIn سازماندهی کنید (Pinterest فقط با نسخه حق بیمه در دسترس است).

هوتسوایت ملکه بسترهای اشتراکی برای رسانه های اجتماعی است. زندگی رسانه های اجتماعی خود را با زبانه ها و ستون ها سازماندهی کنید تا یک جزئیات جزئی از آن غافل نشود. برنامه ریزی کنید ، پست های خود را کنترل کنید ، پاسخ دهید ، پیام های شخصی دریافت کنید و نتایج را از بزرگترین شبکه های اجتماعی (فیس بوک ، اینستاگرام ، توییتر و غیره) تجزیه و تحلیل کنید. در نسخه رایگان ، با این حال ، شما فقط می توانید ۳ پروفایل داشته باشید

محتوای دیجیتالی خود را با تجزیه و تحلیل دنبال کنید

اندازه گیری نتایج برای بهبود استراتژی شما ضروری است ، بنابراین حتما از این ابزارها استفاده کنید.

تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل. بسیار مهم است که از همه مواردی که در وب سایت یا وبلاگ شما در جریان است مطلع شوید.

پیویک یک پلت فرم تجزیه و تحلیل منبع باز که شامل برنامه ای برای دستگاه های تلفن همراه و ذخیره اطلاعات نامحدود است.

Buzzsumo.

برای تجزیه و تحلیل محتوا در تمام رسانه های اجتماعی و مشاهده اینکه کدام یک بهتر کار می کنند.

ابزارهای انتشار محتوای دیجیتال

آخر اینکه ، برای ارسال مطالب خود به یک بستر جامد نیاز دارید. علایق من:

وردپرس . وردپرس بسیار آسان و بی نهایت سازگار ، مسئولیت یکی از هر چهار وب سایت را بر اساس مدیریت محتوا بر عهده دارد.

وبلاگ نویس . مدیر محتوای Google بسیار شهودی است ، به طور پیش فرض با سایر محصولات Google ادغام شده و از امنیت بسیار خوبی برخوردار است و این یک انتخاب عالی دیگر است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا